BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

✍ by enedy

3n3Dy 2.6K

3n3Dy

Новичок
Регистрация
13 Мар 2019
Сообщения
24
Реакции
250
Баллы
525
дозволю собі тут продублювати декілька репортів
далі ж буду доповнювати новими
✍
 
3n3Dy 2.6K

3n3Dy

Новичок
Регистрация
13 Мар 2019
Сообщения
24
Реакции
250
Баллы
525
Тест Lemon Haze від @pLaneTa_ZzZ


1282



Передісторія: домовились на пробу, в звязку, зі слів селлера, проблем у нього, відтягнули видачу кладу на декілька днів. Знято було в дотик - 2 зіпа + скотч-вишиванка ??
Тестер @3n3Dy
Толерантність - 0.3г шишок за попередні 3 дні
Кросстолерантність - кокс за день до тесту ?
Спосіб вживання - 0.1г водний
Характеристика шишки - зовнішній вигляд на фото, мінімально підпресована, масляниста, чіткий запах цитрусових, який пробивався з 2х зіпів і скотчу, випалюється повільно
https://images.vfl.ru/ii/1553846896/3792137e/25967812_m.jpg
00:00
- заходить дим смачно, відчувається присмак чогось, а не тупо шишкотравки, на виході здавлює, придавило і підняло тиск - закашлявся. А як всі знають: не кашлянеш - не кайфанеш ?‍?
00:02 - ефекти дають про себе знати, голову заполонили думки - спочатку дуже не стабільні у великій кількості, що говорить про сильний хай, трохи аж підпотів, поки старався зібратись до купи.
00:05 - заліпаю на форумах, розумію, що не найкращий спосіб вибрав для тесту, так як люблю відразу чимось зайнятись, або як мінімум піти прогулятись - а тут було розуміння, що пора тестити, але не врахував поточний час і тупо зілап за ноутом)
00:15 - внормалізувався тиск, акліматизувався до грьобу - розумію, що пре достатньо сильноі ой ще як не швидко попустить
00:30 - музичка, відоси, гортання форуму - все дуже гармонійно, напирають креативні думки, хочеться взятись за все і відразу, подобається мені такий сатівний підйом. Одночасно розумію, що пре сильно, достатньо для того, щоб згадати, що короткочасна память дуже храмає під шишлом - переконуюсь в цьому від хвилини до хвилини - хоч бери і записуй, що думається, бо дуже швидко все забувається і важко зєднати все воєдино
01:00 - ісусе, як ж воно пре, але як кажуть в мене в місті (80100) хайпре!
01:30 - втрачається плин часу, сконцентрувавшись на чомусь конкретному вибиваєшся з реальності
02:00 - дивлюсь на годинник - "ох бліа, як плющить ше" друга година, карлуха, а воно штирить так, ніби тільки вот вот напаснувся, хай почав переходити в стоун, поччинаються мінімальні тупняки, а точніше думки почали довго думатись, дисоціативність сатівна переходить в моногамність мислення, ну нічого, головна робота робиться - унивати я не збираюсь, тимбільше заліпати, так як гіршого для мене нічого нема, від того, щоб влізти в діван на вихадах
03:00 - доклацав все шо мав на ноуті, знову ж таки здивувався, що навіть вихада ще не вийшли)
до 04:00 ефекти зійшли до тверезості, хоча інколи ще заторможеність реакції давала про себе знати, тому сміливо можна заявити, що ще десь там таки торкає - а для більшості, по власному досвіду кажу, - важко зорієнтуватись, коли відпустило

Тепер до висновків:
шишки - 10/10
оператор - 7/10 - як сказав один юзер - завжди є до чого рости
стелс - 6/10
загальні враження - 7/10 - чудова шишка, підкорегувати би тільки роботу, але можливо це зі мною тільки така пригода сталась - в будь-якому випадку моя порада - концентруйтесь на клієнтах, а не на заробітку


Дякую за увагу ;)
 
3n3Dy 2.6K

3n3Dy

Новичок
Регистрация
13 Мар 2019
Сообщения
24
Реакции
250
Баллы
525
кокос (лат. cocainum), он же первый, номер один, джанкой, кокс, кокос, коко, белая лошадь, снег, орт, корс, си, орех, чарли и over 9000 других названий — одно из самых популярных веществ. В этой стране оно стоит дорого, из-за этого потребляют его в основном , хотя и ты, анон, имеешь возможность его отведать.

Штука, яка коштує 5 доларів на виході з батьківщини і виростає в ціні в наших країнах в 5 разів мінімум при роздрібі і в разів 12 при опті. Улюблений наркотик Америки - уволл стріт кипятком сцявся від нього, коли він допоміг заробити їм бєшаний бабос.
Часто-густо в нас на ринку він такий бадяжений буває, шо краще сірник уретру запхати - більше кайфанеш.
Тут в мене ж не було змоги його протестити тестером, таким, наприклад, як в ТоміВерсеті -
upload_2019-2-1_9-2-17.png


Але сірники пхати не прийшлось, ефекти будуть описані нижче - хочу лише принести свої вибачення за такий запіздалий доклад.
Отже, можна сказати виклянчив я в Нового Магазину пробу, не розрахувавши свої можливості, які виникали і відштовхували мене від тесту
Отримав чітко по визначених часових рамках, забрав без перешкод. Довго дуже збирався з думками, як зробити все правильно, коли вжити, при яких умовах - обставини завжди відштовхували тест. Вчора ж настав той вечір, найпрекрасніший вечір для тесту, той вечір, коли можна було повністю зрозуміти всю силу і дію цього прекрасного психостимулятора, того, про який говорять всі і всюди, який так сильно цінується народами південно-центрально-північної америки і так сильно обожнюється всім світом, той із-за якого ростуть і занепадають особистості, змінюються економіки і ситуації в країнах, який без лишніх перебільшень впливає на світовий лад - я вирішив протестити його, роблячи піцу.
До вашої уваги - містер кокаїн

https://images.vfl.ru/ii/1549007894/7faf54dd/25204864_m.jpg

Тестер - я (31.01.19)
Толерантність - 0, останній раз і перший вживав 31.12.18
Запах - дуже здалека відчувається в ньому щось таке хімічне, наче амфетамінове - але не подумайте, я його не принижую і не приписую йому властивості бадяги - мій ніс всього за життя до 10 стежин стягнув, 4 з яких прийшлось на сумнозвісний (для мене особисто) амф, тому асоціація білої порошкоподібної речовини саме така. Запах, насправді ж, унікальний, такий ж, як був в першому моємо пробніку на новий рік.
Зовнішній вигляд - на фото, липкуватий, схожий на притоплений сніг, який ззовні приморозився і проблискує трішки.
Доза - здається, 0.15, шеф знає свою справу - відправив стільки, скільки потрібно для тесту
;)

00:00 - в одну ноздрю все, заходить дуже легко, не пече, але відразу вилуплює очі від шмиги
00:01 - в голові пройшовся холодок, відразу ж неконтрольовано роблю непонятні муви язиком, неначе злизую шось з губи, і так само безконтрольно пробую ковтнути слюну, яка навіть не виробилась
00:03 - починається люта багатозадачність. на цей момент я вже почав місити тісто. постійно тяну носом повітря, відчуття неначе речовина буде випадати
00:05 - мою несильну заложеність носа кокіч дуже швидко розчинив, тепер рідина пробує витекти, але я її безперервно втягую назад- невипадати ж такому добру.
00:07 - льотаю з тістом по хаті, рівні думок грамотно зложені, на цей момент зрачки на 50% від максимуму, який в мене був. підніміла ноздря
00:10 - думається надефективно. хобота продовжуються, хочеться взятись за все на світі, і все воно влягається в ту дорогу, яку йдеш. тут і приходить той славнозвісний момент всесилля, розуміння того, що нема нічого неможливого, але я ж адекват вроді як - тому я охарактеризовую це для себе по іншому - втрата інстинкту самозбереження і це усвідомлення вкорінюється в мені і відштовхуюсь я вже саме від цієї думки - неможливого нема нічого, але незавжди безперешкодно можна цього досягти
00:12 - за хвилини дві повністю впав, на горлі не надто гірко, я б навіть це неназвав гіркотою - невеликий декількасекундний дискомфорт - відчуваю, що ще розганяє.починають німіти зуби.
00:15 - тісто замісив, вже нарізаю мясопродукти, сирочок там тру, помідорчики, і все таке цікаве, і все так робиться з заопленням, ножка тупотить, думки витають, забув про самозбереження, знову вседозволеність, либа тянеться, думаю про то, як би то завжди так. зрачки на 75% від масимуму. відніміло піднебіння
00:18 - зраки вже на 85, це і був максимум. дивне відчуття з віднімівшим горлом-наче важко ковтнути і десь всередині найбільший мій параноїк думає про то, шо так і вмерти можна, якшо розучитись ковтати)

00:20-00:30 - все так само літається, час одночасно і тягнеться і швидко пролітає. багатозадачність не виключається, моменти, коли просто вах рєбята - руки трусяться, коли багатозадачність цю пробую використати в простих діях, роблячи одне, думаючи про друге і третє, хочу зробити четверте - тіло трохи починає бути неконтрольованим

00:40 - до цього часу думав, що ефекти вже б мали пройти- нєтуттабила. приблизно до години усвідомлюється, що ти привикаєш і змирюєшся з тим, що робиться і приходить розуміння, що це вже те плато, яке буде йти на спад
приблизно ще з годину, лежачи вже на ліжку, попиваючи нефільтроване біле і прихарчовуючись - до речі, апетит трохи притуплюється, я розумів, що по тілу ще проходить, той приємний ефект бадрящий, в голові ще на фоні грає створена мною на хвилині 15-20 музика і взагалі кокс - вєщь !
02:00 - ефекти зійшли на нуль, залишається лише приємний осадок і невелика роздратованість на фоні безконтрольних депресивних думок, але все це лікується смачним сном, тому без дискомфортів.

ще раз хочу вибачитись перед магазином за такий пізній репорт
робота шопу - 10/10
проба - 10/10
- можливо можна було би оцінити ще краще, якби був досвід більший, але я старався, чєсслова
ну і репорт хочеться завершити музичним супроводом, який витягнув з мене весь серотонін
 

Сверху Снизу