BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

cheat code for НоваПошта

MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Думаю тема буде корисна на даному ресурсі бо роз'яснень дуже мало на рахунок НП (розказую на хлопський розум)
Якщо Ви перший раз замовляєте через нову пошту раджу виконати наступні дії :
Взяти в аренду номер для активації смс (якщо загуглити сервісів предостатньо) ціна питання міняється(на сайті)але ~7 - 15 руских рублів приблизно(як поповнити оплатити смсРег на сайті вказано) більше інфи про етапи оплати і отримання оренди номера має бути на сайті Screenshot-2020-11-26-13-37-48-848-com-android-chrome
Заходим в прогу НП вказуєм орендований номер заходим на сайт смсрег бачим код вводим в прогу НП активуєм акк ( не знаю як ще себе обезпечити, я робив все через VPN який поки не втратив мою довіру)
Там КОНЕЧНО вказуєте лєві дані
Величезний плюс НП що там є таке як карта клієнта ви можете робити скріншот цієї карти і проги як такої на телефоні може не бути.... Це має вигляд такий : image
Зробив скрін на тел якому є прога і кинути можеш на любий смартфон і навіть планшет, на самій пошті можна взагалі бути НІМИМ,мовчки просто приставляєте фото з(планшета,телефона лєвого) навіть роздрукованого на листку а4(но думаю працівники НП вас не поймуть)))) до сканера штрих кодів у самій НП і вам без питань видають посилку
І це можна повторювати безкінечно кількість раз
Для великого замовлення це (на мою думку) в самй раз
Пам'ятайте безпека саме головне бо коли ти вже в місцях нестоль атдальоних починаєш думати про неї...
Якщо хтось ще знає якісь ходи то діліться, буду радий послухати)))
А поштомати то взагалі окрема тема))
Всім фарту
 
Штревор 62

Штревор

Завсегдатай
Регистрация
26 Окт 2020
Сообщения
111
Реакции
99
Баллы
401
Лучше вообще на почту не ходить за Наркотой!
 
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Лучше вообще на почту не ходить за Наркотой!
Но сам розумієш вовка боятися в ліс не ходити....
Тим більше можеш не ходитт лічно йти а кууру найми в тг якщо таке є в твому місці якщо то вартує того( за безпеку треба платити)
 
Vremenno_n 7

Vremenno_n

Новичок
Регистрация
11 Янв 2019
Сообщения
6
Реакции
8
Баллы
205
Думаю тема буде корисна на даному ресурсі бо роз'яснень дуже мало на рахунок НП (розказую на хлопський розум)
Якщо Ви перший раз замовляєте через нову пошту раджу виконати наступні дії :
Взяти в аренду номер для активації смс (якщо загуглити сервісів предостатньо) ціна питання міняється(на сайті)але ~7 - 15 руских рублів приблизно(як поповнити оплатити смсРег на сайті вказано) більше інфи про етапи оплати і отримання оренди номера має бути на сайті Screenshot-2020-11-26-13-37-48-848-com-android-chrome
Заходим в прогу НП вказуєм орендований номер заходим на сайт смсрег бачим код вводим в прогу НП активуєм акк ( не знаю як ще себе обезпечити, я робив все через VPN який поки не втратив мою довіру)
Там КОНЕЧНО вказуєте лєві дані
Величезний плюс НП що там є таке як карта клієнта ви можете робити скріншот цієї карти і проги як такої на телефоні може не бути.... Це має вигляд такий : image
Зробив скрін на тел якому є прога і кинути можеш на любий смартфон і навіть планшет, на самій пошті можна взагалі бути НІМИМ,мовчки просто приставляєте фото з(планшета,телефона лєвого) навіть роздрукованого на листку а4(но думаю працівники НП вас не поймуть)))) до сканера штрих кодів у самій НП і вам без питань видають посилку
І це можна повторювати безкінечно кількість раз
Для великого замовлення це (на мою думку) в самй раз
Пам'ятайте безпека саме головне бо коли ти вже в місцях нестоль атдальоних починаєш думати про неї...
Якщо хтось ще знає якісь ходи то діліться, буду радий послухати)))
А поштомати то взагалі окрема тема))
Всім фарту
Ты рассказывал обычную процедуру "как получить посылку на левые данные"
От приема тебя это никак не обезопасит)
 
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Ты рассказывал обычную процедуру "как получить посылку на левые данные"
От приема тебя это никак не обезопасит)
Сагласен но чим знав тим поділився
Мож ти знаєш ходпараход обезпечити себе як можна?
 
Vremenno_n 7

Vremenno_n

Новичок
Регистрация
11 Янв 2019
Сообщения
6
Реакции
8
Баллы
205
Следят за ТТН,а не за твоими данными)
 
Vremenno_n 7

Vremenno_n

Новичок
Регистрация
11 Янв 2019
Сообщения
6
Реакции
8
Баллы
205
Сагласен но чим знав тим поділився
Мож ти знаєш ходпараход обезпечити себе як можна?
Не брать у шопов с сомнительной репутацией для начала)
И вести себя хорошо)
 
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Від прийому мене спасало таке що я маючи лєвий тел на якому даних моїх нема зовсім але є "карта клієнта" у форматі зображення
Знаходив на вулиці мало соціально забезпечених людей ( типу бомжа) але 7-8 норм одягненого пропонував заробити пару грн на що той охотно погоджувався
Ставав за рогом і дивився як він заходить і виходить з відти... тим більше в тебе є 3 дня шоб знайти і забрати посиль
Але це був раз тільки і коли стафу було дуже багато (а очко не залізне) самому стьомно, і от до такого додумався...
Головне вміти спілкуватись з людьми
А від чуми і тюрми ніхто не застрахований...
 

Сверху Снизу