BANCH - International Worldwide Research Chemicals Forum!

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

Рулетка Накуритись на халяву можна тут ↓

oleggp

Новичок
Реакции
6
Баллы
10
Для одних номер 13 несчастливый, а для других наоборот фартовый. Так и тут получилось. Поздравляю победителя @Psil.Bim

У

Удалённый пользователь 388

Guest

The Creator

Системный Администратор
Команда форума
Администратор
Реакции
2,442
Баллы
1,780
Telegram
@CREATOR_RC
Депозит
50000
Личная благодарность за тему!)

• Like
Реакции: Wave

Монах

Новичок
Реакции
1
Баллы
10
Telegram
0668762894
Шановне товариство !

Звертаюся до вас Я в особі провідника по добрим шляхам і діянням.
Від сьогодні і на невизначений термін в даній темі буде проводитись рулетка на 1 грам накурки - лише натура в різних її можливих виглядах та проявах.
Так як більшість людей лінується і Я в їх числі - найактивнішим, ті, які зможуть відписувати короткі, піврепортні відгуки про отриманий приз будуть заохоченні ще бонусною половинкою при наступній перемозі.
Все просто і легко - конкурс буде проводитись 2 рази в тиждень - вівторок і четвер - суть конкурсу буде оголошуватись безпосередньо в день і в час проведення.
Оскільки, я теж як і ви живу життя - в мене можуть складатись різні обставини в міру чого я буду змушений корегувати час проведення розіграшів.
На даний момент визначено годину конкурсів - 18:00. Тому запрошую вже завтра приєднатись до лотереї з призовим фондом 1 грам подрібненої сенсімілії.
Всім продуктивності і постійного підняття до власних цілей і бажань. Мир!

Ждём)

goodwingivis

Специалист
Реакции
514
Баллы
365
Telegram
@goodwingivis
Шановне товариство !

Звертаюся до вас Я в особі провідника по добрим шляхам і діянням.
Від сьогодні і на невизначений термін в даній темі буде проводитись рулетка на 1 грам накурки - лише натура в різних її можливих виглядах та проявах.
Так як більшість людей лінується і Я в їх числі - найактивнішим, ті, які зможуть відписувати короткі, піврепортні відгуки про отриманий приз будуть заохоченні ще бонусною половинкою при наступній перемозі.
Все просто і легко - конкурс буде проводитись 2 рази в тиждень - вівторок і четвер - суть конкурсу буде оголошуватись безпосередньо в день і в час проведення.
Оскільки, я теж як і ви живу життя - в мене можуть складатись різні обставини в міру чого я буду змушений корегувати час проведення розіграшів.
На даний момент визначено годину конкурсів - 18:00. Тому запрошую вже завтра приєднатись до лотереї з призовим фондом 1 грам подрібненої сенсімілії.
Всім продуктивності і постійного підняття до власних цілей і бажань. Мир!

Люблю!целую!)как душевно!!МММ
Видимо вы хороший человек

3n3Dy

Чесно́та
Надежный
Реакции
263
Баллы
215
найближчим часом поновимось
свята були, поїздки)
як тільки зявиться можливість відновити все - дам знати
хорошого дня всім ;)

Anji i lika 228

Харьков
Pro Tester
Реакции
458
Баллы
265
Я тоже успешно забрала выигрыш с рулетки,ооочень крутое шишло)))раньше небыло возмоги отписать,спасибочки за крутой сервис и да ваши стелсы это шедевры данного искуства))просто клааасссс

ap.ple.pie

Интересующийся
Pro Tester
Реакции
133
Баллы
60
Telegram
@ap_ple_pie

Сверху Снизу