BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

Тріп репорт на українській . Маріхуана від "CITRUS"

Пятниця 40

Пятниця

Новичок
Регистрация
16 Июн 2021
Сообщения
12
Реакции
12
Баллы
171
Telegram
noproblem2525
Тріп репорт на українській . Маріхуана від "CITRUS"
Речовина: Маріхуана (нов нейм куш)
Ким видано: "CITRUS"
Скарб: Отриманий за допомогою поштбокса,упаковка зіп вакуум, фольга.
Відправлення:задовільно( бо я це пишу=))
Фотографії:Є
Тестер: 29,176,71,Ч. толер низький
Пред історія:
Наткнувся на балдьожну акцію від цитри 85 гривень грам бошок якщо брати від 6 грам.З сусідом по опщязі скинулись на 7 грам зробили куна
квиток все оплачено чекаю заказа.
Пройшло півтора дня як мені прийшло повідомленя то що посилка в поштбоксі.на радостях я побіг забирати клад,забравши і перевіривши що все на дійно я відправився в общягу обрадувати сусіда.Хлопець з Села який мутив травку все життя з рук дуже здивувався такому пакунку.
Вигляд:Бошки сочні непересушені чітко видні тріхоми мутного коляру зерен нема. Або майже нема, баделиння перебите.
0.00 Забили перший корок і зразу по повній ножничками подрібнили. .
0.15 Відчуваю перші припливи седетативного впливу.
0.30 відчуваю що Очі примружені
1.00 Покурили ще по одній і мій сусід каже що з таким добром не стидно і в село вернутись на вихідні, а я сказав що останусь в абщязі маю багато справ.
5.00 Ми порозходились по кімнатах накур держав плотно тому я зібрався з силами і сів писати звіти по роботі
10.00 Все як в тумані але відчуття що я справився з завдання є
25.00 Почало спускати я вирішив догнатись ще одною ,звіт був оформлений можна позаліпати і в кіно
мені подобаються фільми під травою так як замічаєш дуже цікаві моменти де автор в одному кадрі передає всі емоції і розкриває персонажа
і ти такий "Вав!" оце епічний момент.

Висновок:Дуже сильні бошки гібрид домінуючий індіка ,наступний день я весь хапаючи по банці кожні 2-3 години приємно проводив час.
 

Вложения

I 0

iloveallpeople

Новичок
Регистрация
7 Фев 2021
Сообщения
2
Реакции
1
Баллы
171
А шишки й не погані з виду, тим паче за таку ціну))
Тільки, бро, "репорт українською", "репорт на українській" - це калька з російської мови
 

Сверху Снизу