BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

Турбує погане самопочуття?

Help24 5

Help24

Новичок
Реакции
4
Баллы
45
"Турбує погане самопочуття, але не знаю до якого лікаря звернутись!"

Буває у вас таке, що доводиться гуглити свої симптоми та шукати лікаря, який допоможе😀?
А потім стояти в до-о-овгій черзі у лікарні й сподіватись, що саме той лікар допоможе.

Знаємо як це! Саме тому на сайті #Help24 є лікар-терапевт, який допоможе вам, коли "щось турбує" й ви не знаєте до якого саме лікаря варто звертатись😅

Адже важливо вчасно виявити симптоми можливої хвороби та подбати про своє здоров'я. Саме тому на нашому сайті ви можете отримати безоплатні онлайн консультації лікарів.

🤝 Якщо у вас є симптоми чи питання, що турбують вас — заходьте на наш сайт : Лікарі - Консультація лікарів онлайн | Help24

Вложения

Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: Почтовичек
Последние данные очков репутации:
Почтовичек 5 Очков (Всё правильно, красавчик док)
Почтовичек 101

Почтовичек

Интересующийся
Реакции
82
Баллы
296
Telegram
@pochtowichek
"Турбує погане самопочуття, але не знаю до якого лікаря звернутись!"

Буває у вас таке, що доводиться гуглити свої симптоми та шукати лікаря, який допоможе😀?
А потім стояти в до-о-овгій черзі у лікарні й сподіватись, що саме той лікар допоможе.

Знаємо як це! Саме тому на сайті #Help24 є лікар-терапевт, який допоможе вам, коли "щось турбує" й ви не знаєте до якого саме лікаря варто звертатись😅

Адже важливо вчасно виявити симптоми можливої хвороби та подбати про своє здоров'я. Саме тому на нашому сайті ви можете отримати безоплатні онлайн консультації лікарів.

🤝 Якщо у вас є симптоми чи питання, що турбують вас — заходьте на наш сайт : Лікарі - Консультація лікарів онлайн | Help24
Привет Док, все правильно ты написал, как только только чувствуешь что простуда, будет кашель и ил, так лучше с самого её начала залечить) можно многое привести в пример, но вот так вообщем)) А вообще старайтесь не обращать внимание на болячки, у меня последняя запись в мед карте 2006 год, тьфу тьфу тьфу, не обращайтесь в больнрчки, а сами купите лимончиков парочку, и с сахаром съедать, это лучше больничку) но это я простуду в пример поставил, но все же спасибо за инфу Док*

Сверху Снизу