BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

Трип-Репорт Hermes amphetamine сульфат

MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Магазин Гермес
ссилка на на гіляку))) :
Магазин Hermes
Тілки одне фото
слчайно інші видалив


Вес проби 0.5
Тестер М\ 27 \ 72 \172
Теллер средній
Кростолер шш винщувачі
Способ оотриманя: стелс
Стелс упакований грамотно


Стаф : різної фракції камні присутні, не стрибають не тікають...ось шо я бачу бачу...стаф однорідний, білий, запах ваніль або щось дуже схоже ( хто малював і шпаклював машину той пойме про запах) прийшов я завжди до свого "робочого місця насипаю приблизно 0,2 мг фухххх і плетіла креветка в море...


ТРІП



18:30 Вхід плавний навіть дуже як на диво і цей запах ванільки або чогось подібного добирається через ніс до мозгу, ефйо починається, по тілу проносяться хвилі, раз за разом, словесний понос годі зупинити бразар ні про що...але ціково)))концетруєшся на всьому до чого берешся)

19:00 гірчаки вже пройшли, сушняк стабільний, температура повишена всьо як книжка пише ...ваніль не покидає ніздрі уххх амф сила давно такого сильного не пролітало...але не забагато як це буває коли аж крутить...щелепа починає танцювати голі спинити..))))


20:00 ефекти тримаюсться на висоті горілку п'ю але ця біла сила не дає шансів алкоглю, трезвого і адекватного чоловіка в собі бачу...репорт продовжується
Виходжу з дому на прогулку, бажанЯ йти говорити і курити що продовжувалась 2 години містом час летить а я бистріше бистрого)


22:00 і от я в дома забув про сон відчуваю себе бодро і повний сил, дивовижний бирік бо є апетит і очі нормальні а не по 25 коп)))) пробував заснути але з того мало що получалось ....з горем пополам десь о 3 ночі ніби заснув...
Відходити легко, зранку став нічого не почув ... Не амф а пісня)



Висновки мені сподобався продукт, чиста ейфо, плавний вхід і апетит то що треба для гарно проведення часу.
По скріш приступайте до роботи

Адекватних покупців рівних продаж



Магазин 10/10
Стаф 10/10
Стелс 10/10
 
★_??.?????_★ 43

★_??.?????_★

Новичок
Регистрация
19 Ноя 2020
Сообщения
21
Реакции
25
Баллы
196
Четко написано, молодца, замечательный "Репорт"... . (y) (y) (y)
 

Сверху Снизу