BANCH - RC GANGSTERS FORUM

Приветствуем вас в BANCH! Здесь вам будут рады!

Трип-Репорт Мои тріпи

MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Тріпи з іншого ресурсу оскільки тут я новий чоловік
Crazy smoke shop "відсутній на даній платформі"
Тестер 178/75/25
Толлер: курю кожен день якшо є)))
Кросстоллер : чистий@
crazy_smoke_shop
селлер чоткий бро, поміг з переводом, всьо підказав
Прийшла смс
забрав стелс всьо рівно як завжди,
Трип по Skank
IMG-20200808-154433-HDR (фото цілих шш видалив случайно лишилася тільки така)
14:27 Прийшли з кєнтом на гарячу точку
Став порізав запах прємно здивував
Пару зерняток на 2 грм попалось
Просушені якраз в норму
Вєбали по 100 мг через 10сек ще по 100 мг
На вході ном пх... пх... видох дуже насичений мною любимий Skank
кєнт каже більше не буде і сідає на лавку хв 30 не встав ніхто, думки пішли кудись геть...
15:00 дуже плавно накидало, в мене либа від вуха до вуха, настрій дуже пакращився
16:00 пішов в душ холодний, стало легше бо жара +30 але поняв шо голов завтикав помити,ах улиблнувсая і пішов кишкоблудити, нажерся ліг спати
Трип по Mazar
Ладно вчорашній день проїхав
Новий день новая шш, нові відчуття
Приняв на груди 100мл...200...мл...300мл смак як завжди смачний але на смак якась хвойна чорниця ну дуже смачно
Але після третього поняв шо мені повна жопа, люблю цей стан ніби повіки важкі і
на голову шльом одів, валить дуже сильно,насиченості тгк хватає щоб накрило повністю.
Я уже давно так не вбивася а курю 8 років, дуже крепкий до речивин ТГК))
Неділя вдалась на ура,
17:30 вирубилоBashBashBash
Стелс 10/10
Продавець 10/10
Стаф 10/10
Дякую магазину за дууууже хороших 3 ярких дні
 
Последнее редактирование:
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
На пробу прилетіла прямо з космосу грибна
цукерочка від не раз провіреного магазину "магазин відсутній на даній платформі"
Golden Teacher IMG-20201113-084914
Вага загальна: 28,77 г з них 2,5 г діюча
IMG-20201113-085207 речовина псилоцибін, на фото проглядаються чистинки персонажів цього свята IMG-20201113-085004
Клад приктично в касання,якби не ніч
Спосіб: на пустий желудок
Тестер: М 26/72/172
Толер: ще не стикався з таким
Кростоллер: шш крітікал(оч смачні) і амф
Погнали....
20:00 Сумнівався чи покуштувати зранку цю чудесну цукерку чи негайно... І вже половину схомячив коли себе запитував... шоколад до речі дуже смачний а на смак нагадує ніби сканк хороший як приправа в шоколаді, стороніх смаків не чув...сиджу курю жду...
Відчуваю трошки шось міняється бо їв на тощак...плавний плавний вхід мені подобається ))))
20:30 ейфорія починається...сиротонін виділяється в кров, краски +40% до зображення, лодошки спотіли і ніби п'яний але ні жду такого як від кислоти наприклад...нєє тут шось інше приготовано для мене, є схожі спазми як і у кислоти но не такі жорстокі
21:00 Починає візуал веселий заходити,
Плавить кімнату ппц тяжко набирати по сенсору як всі букви скачуть)) весело страшно, зараз заплачу від щастя шо розриває, пішов ще зїв одного водного і навіть не відчув, цигарки ватні огоооо...
22:00 всьооо тут оспапа понесло ... Тактильні відчуття який новий рівень для мене
23:00 Я приліг на ліжко і полетів у світ моєї уяви... І шо там було я не можу словами передати, думаю хто вживав гриби мене зрозуміє без слів... oborotka420-20201105-0001
Итог: Поки що магазин дуже радує качеством,правда треба попрацювати з дропом, бо були деякі нюанси думаю магазин візьме до уваги
від душі ілону маску шо відпривив мене в космос а на ранок повернув назад)))
oborotka420-20201105-0009 Вчені з Канади називають це перезагрузкою мізків...
Зранку був трохи сушнЯк кави випив роздуплився,були мінімальні пост візуали але не довго
Тріп і досвід х*й забудеш)))
Стаф 5\5
Клад 3\5
Магазин 5\5
Всім фарту побажаю
 
Последнее редактирование:
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Проба від магазину (Крошка Енот) bossenotsk "даний магазин відсутній на даній платформі"
Толлер : нет до соляры
Кросстолер : микс,шш
Прилітає смс роблю всьо по своїй схемі, всьо ок
Дела в мене на руках. Так склалось що я не замовляв коректно це для себе, просто вийшло шо попало до мене , каже знакомий : попробуй сильна тєма але не багато!!!!
я шо.....А я пизд*ц как Рад страратся )))) йопта ) нічого подібного не пробував,амф,шш,ешк,марки - Да, но АЛЬФУ ніколи
Осьщо я бачу
Упаковкований сам сам ващє nice
Рівень мляя. Вага не знаю яка, так як такої ваги що важить мг нема ,( можу мішок картохи зважити)на запах ніби нові шини в магазині + трошки яблоко щось нагадує жуйку з дитинства баблҐам
19.00 десь я думаю приблизно 0.3 перша трішина і я погнав ну на фото менша
Спосіб : нос кароч
І так в грудях починає тепло ставати
Чую моторний страшно краплі поту вийшли на чоло ого не ожидав, перша волна і я починаю сконцентровуватись на всьому от сиджу трип тарабаню страшно телефон за пальцями не встигає
19.05 бажання покурити сегарету страшне,скурив одну, другу, розганяє плавно, я б потанцював або гарно когось би по тра*ав уххх..
Но ти іне зе тюрм бля кого тут потрахаєш
19.30 Дощ із поту, язик просто танцює в роті ламбаду, тіло себе чує просто супер бодро. +Ше одна сіга поки писав це
В грудях ніби таке відчуття ніби ЛЯМ виграв ейфорія.....вуххх, сильно, оч сильно
Стан трошки схожий ніби трошки випив в голові але то тільки так здалось на пару сек здалось шо гребе Дма но нє то шось інше і досить прикольно валить
На початку думав що треба більшу тріщину взяти, зрозумів зараз НЕ НАДА БІЛЬШЕ
20.40 Тільки накатує і накатує... В грудях ще горить вогонь а з мене дощ лиє
21:20 По гаражі вже пройшов може км 5, по колу навколо машини( ну я нікуди не спішив, час був) написав всім кому можна,хотів говорити
Голові мислі про все на світі, але в роті не приємно смак,
так що запасайтесь жуйками, колою або соком.' і пачки 2 цигарок(Не призаваю нікого починати курити) пу,пу,пу... Процесор під нагрузкою, трохи димлю бо хочу зробити всьо роботу по гаражі яку відкладав місяць, починаю робити... Я ж повен сил, заряжений страшно.
Присів на пару сек...
Сиджу в тиші чую в вухах шум якийсь і дзвін тільки не знаю де він
Трохи відпускає , "я так думаю" бо присів в машині в тиші в гаражі
Но от так присів і стан сильно нагадує на самий сильний амф якого я зїв просто сам 1г Думаю Дааааа... Сьогодні ніч точно забезпечена ходіням по вільним квадратним метрам.
Втикаєш трошки я аж забув шо я в тюрмі бо з трубкою в руці бля чуть до мусара не приперся в 20 метрах поняв шо я десь літаю трохи є параноя, мол я не тут Фуууххх жара. . .
23:20 дістаю шо маю і повторюю 0.3 і все по колу шо було перед тим
Потім мені показали що можна його курити з лампи то почалося) але це вже зовсім інша історія))))

Міні трип от чела толе-сть сильна
Дав одному який ВВ
сидів мовчки бля десь хз сєк 15 з дуже жорстоким обличям ніби купує ренжд ровер
Питаю ну як? Він махає пальцем не відкриваючи очей
Перші його слова звучали так... Бля таким важким голосом... оттто що ти мені насипав 3 чоловіка могло убитися( а я йому дав менше ніж на фото одну тріщину)
Приход 5мінут такий ахуєнний
Вмазався бастра тяга, чистий,100 % чистий і такий як під каплями"тропікамід" і посипали лсд або тереном Пезда бистрий з 100 проц самий ахйєний з ноткою ейфорії, й
я ці процеси викупаю з і шо то буде не довго мене буде гребти 2 год через год буду доганятись....
Але так не сталось гадалось єба*ь, і васю накрило пппц...4 год носило туда сюда

ВИСНОВОК: ну сильних атхадосів я не почув просто пів дня проспав... Встав трохи ватний але норм
Стафф 10/8 бо соплі ДУЖЕ СИНІ
Стелс 10/10
Бажаю магазину рівної дороги і розвитку дякую за представлену пробу
Затримка по трипу бо мусара відкрили тут охоту на мене через сенсорний тел
Строго не судіть як вмів так написав
У Російський мові не сильний тому на Українській
Всім фарту масті
 
MaFiaBoYzzz 149

MaFiaBoYzzz

Львов
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
99
Реакции
162
Баллы
401
Трип репорт ШШ от Crazy smoke shop "магазин відсутній на даній платформі"
І так сьогодні порадував магазин Crazy smoke shop
Замовив 8 г шш сорту skank
Оператор взагалі чоткий БРО
Забрав з нп стелс всьо чотко, почаю розмотувати запах зразу починає радувати
Пускаю в рух ножиці, просушка ВЕЛЛ ДАН
Попало з 1 шш 4 зерна ( IMG-20200928-151152 ) але запах і вигляд і те що я зараз буду пробувати мене дуже сильно тішить)) IMG-20200928-150950 IMG-20200928-150941
Спосіб вживання : апарат народний IMG-20200928-150913
Заряжаю один таку шоб за раз згоріла IMG-20200928-152439 IMG-20200928-152430 пах...!!! Вход легкий смак характерний сканку пахне кедром в горлі залоскотало.
Видох і зразу бажаня кашляти від того душистого диму, але нє я тримаюсь...5 сек и ладую другу, тоже плотну, жирну банку) уххх смолиста... Мммм я б її з'їв...
Накуриився 09:00 дня і почалося, чую накриває плавно но сильно але не грузить, всьо ах*ено забув про всі проблеми,
Закурив випив кави і поняв що день пройде просто заїбїсь
09:40 страшно сушить п'ю воду шо верблюд, стараюсь зайнятися роботою не получається йду приляжу бо валить сильно.
11:00 Залип в телефоні YouTube, гребе ше твердо, голод проснувся неймовірний давав тут біля плитки в бубен бити шось вигадувати жерти.
12:00 розумію шо починає попускати але тобі не важко, не розмазує ти остаєшся бодрим і ясною головою
Думаю піти ше курнути але це вже зовсім інша історія...)
Магазин 10/10
Ціна 10/10 ціна Агонь
Оператор 10/10
Стелс 10/10 скотчу було достатньо,10 хвилин розмотував
Стафф 9/10 семки не дали поставити 10
Висновок : Особисто я не перший раз беру в магазині Crazy smoke shop https://bmwrc.biz/members/22241/ і він себе показав себе тільки з кращої сторони, на далі буду думаю буду працювати з цим магазином
Рівної роботи Вам(Crazy smoke shop) і процвітання як і магазину так і шш які ви вирощуєте ))) всім мир☮ і фарту
 
Lankaster 266

Lankaster

Специалист
Регистрация
14 Сен 2020
Сообщения
384
Реакции
679
Баллы
701
Telegram
https://t.me/Lanochka555
вот теперь все правильно оформлено (y) ждем команду форума и голосуем
 

Сверху Снизу